Kontrast



Reavahe




Teksti suurus




Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus

Kuidas püsida rajal?

  1. Sea järkjärgulised eesmärgid. Alusta väiksemate eesmärkidega ja liigu sammhaaval pikemaajalisteni. Sea eesmärgid, mis on reaalsed ja saavutatavad. Kui su eesmärgid on liiga suured, on väga lihtne käega lüüa.
  2. Motiveeri ennast erinevate treeningutega. Asenda kõndimine või rattasõit näiteks ujumisega. Kui ilm on ilus, treeni väljas. Ole loov!
  3. Naudi oma treeninguid. Vali ainult need treeningviisid, mis sulle tõeliselt meeldivad. Nii on lihtsam rajal püsida!
  4. Planeeri oma treeninguid. Ära leia vabandusi, kui sul pole aega treenida. Pea liikumist oma päeva kohustuslikuks osaks.
  5. Ära võrdle ennast teistega. Sina oled sina, sa oled unikaalne. Õpi tundma oma keha iseärasusi.
  6. Leia endale toetajad. Sa ei pea seda kõike tegema üksi. Kutsu kolleeg, sõber või pereliige endaga trenni kaasa. Nii saate üksteist motiveerida.
  7. Varu kannatust. Tee eesmärgini pole kerge. Tihti ei ole kiired muutused püsivad. Mis kiiresti tuleb, see tavaliselt ka kiiresti kaob.
  8. Ole positiivne! Positiivne mõtlemine annab energiat.
  9. Ole paindlik, kuid järjepidev. Kui sul pole lihtsalt aega või tuju trenni minna, võta päev või kaks vabaks. Tähtis on see, et pärast puhkust jätkad oma treeningutega. Raskused ongi selleks, et neid ületada. Meil kõigil on omad nõrkused. Ära lase neil end muserdada, õpi neid enda kasuks pöörama.
  10. Ole järjepidev! Selle reegli järgimine on infarkti järgsel taastumisel ülitähtis. Harv ja ebaregulaarne treenimine ei vii sind grammigi eesmärgile lähemale. Parem treeni järjepidevalt ja vähem kui harva ja palju!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram