•  Päevakirurgia patsientidele on tagatud telefoninõustamine igal tööpäeval 08.00-16.00 telefonil 731 9961.

Patsientide külastamine ei ole lubatud!

Vägivallaohvritele on tagatud ööpäevaringne abi. Ilma COVID-19 viiruse tunnusteta patsiendid sisenevad majja EMO-2 kaudu, tunnustega EMO-1 kaudu. EMOsse tuleb patsiendile vastu günekoloogia osakonna õde.

 


Günekoloogia osakonnas uuritakse ja ravitakse erinevaid ööpäevaringset haiglaravi vajavaid naistehaigusi ja teostatakse mitmesuguseid günekoloogilisi operatsioone.
Osakonnas tehakse nii plaanilist kui ka erakorralist tööd.

 

Põhilised tegevusvaldkonnad:

 

Vajadusel on teie käsutuses naistekliinikus töötav raseduskriisi nõustaja ja hingehoidja.

 

Meie põhimõte on alati kasutada võimalikult väheinvasiivseid ja patsiente vähetraumeerivaid operatsioonitehnikaid. Valdava osa kõhuõõne operatsioonidest teostame laparoskoopiliselt. Heal tasemel on meil operatsioonid vaagnaelundite allavaje korral. Vaagnaelundite allavajega seotud operatsioonid teostatakse tupe kaudu, kuid oleme viimased 3 aastat teostaud neid operatsioone ka laparoskoopiliselt (kolposakropeksia).
Enamus operatsioone emaka müoomi ja munasarjade kasvajate korral teostame laparoskoopiliselt.

 

Osakonnas 13 voodikohta, palatid on kahekohalised, igas palatis on dušs ja wc, teler ja WiFi ühendus.

 

Osakonnas on ka intensiivravi palat 4 voodikohaga, mis teenindab kõiki naistekliiniku patsiente s.h ka sünnitusjärgseid patsiente, kes vajavad intensiivsemat jälgimist. Intensiivravi palatis viibivad patsiendid peale operatsiooni tavaliselt 6-16 tundi - sõltuvalt operatsiooni keerukusest. Intensiivravi palat on varustatud kaasaegsete vahendite ja monitoridega.

Günekoloogia osakonnas toimub günekoloogia eriala residentide väljaõpe, günekoloogide diplomijärgne väljaõpe.

gynekoloogia osakond 3

 

 

ylle kadastik

Dr. Ülle Kadastik Günekoloogia osakonna juhataja