Uudised

 

Rubriiki haldab: Helen Kaju

E-post: helen.kaju@kliinikum.ee 

Tule tööle

Tartu Ülikooli Kliinikum
1. november 2018
Pressiteade

 

Maarjamõisa parkimismaja ehitamine toob kaasa parkimiskorralduse muudatuse


Tartu Ülikooli Kliinikum ja Citypark Eesti OÜ sõlmisid 26. oktoobril 2018 kontsessioonilepingu N. Lunini 16 kinnistule hoonestusõiguse alusel parkimismaja ehitamiseks ja parkimisteenuse korraldamiseks. Sellega seoses muutub parkimine tasuliseks, ent kliinikumi töötajatele kehtib erihind.


Uus, ehitatav parkimismaja on kuuekorruseline, selle brutopind on 12 000m2, mahutades ära vähemalt 432 märgistatud parkimiskohta. Parkimismaja ehitus saab alguse 2019. aasta kevadel, mis on omakorda ettevalmistus Maarjamõisa meditsiinilinnaku III etapi ehitustöödega alustamiseks 2020. aastal.


Kliinikumi juhatuse liikme Marek Seeri sõnul on parkimise muudatus seotud 24. juulil 2018 juhatuse poolt kinnitatud riigihanke tulemusega. „Riigihanke eesmärk oli parkimismaja ehitamiseks ja edasiseks parkimisteenuse korraldamiseks leida pakkuja kontsessiooni korras. Edukaks tunnistati Citypark Eesti poolt esitatud pakkumus,“ selgitab Marek Seer.


Citypark Eestiga sõlmitud lepingu järgi muutub alates 1. detsembrist 2018 N. Lunini 16 kinnistul parkimine tasuliseks.

Tasuline parkimiskorraldus parkimisalal CP106 kehtib kõikidel nädalapäevadel ööpäevaringselt hinnaga 1 euro ühe parkimistunni eest. Täpsed parkimisreeglid on leitavad www.citypark.ee või CP106 parkimisalale sissesõidul.


Citypark Eesti kehtestab Tartu Ülikooli Kliinikumi töötajatele N. Lunini 16 kinnistul parkimiseks erihinna.


Tasuliseks muutuva parkimisala kõrval, N. Lunini 14 ja Ravila 19 kinnistutel, on parkimine jätkuvalt tasuta.

 

Lisainfo:
Citypark Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 


Marek Seer, Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige
Tel 5331 9907
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=