Uudised

 

Rubriiki haldab: Helen Kaju

E-post: helen.kaju@kliinikum.ee 

Tule tööle

Tartu Ülikooli Kliinikum
1.oktoober 2018
Pressiteade

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi uus juhatus alustas tööd


Täna, 1.oktoobril on esimene tööpäev Tartu Ülikooli Kliinikumi uuel viieliikmelisel juhatusel. Juhatuse esimehe Priit Eelmäe meeskonda kuuluvad juhatuse liikmetena ravijuht dr Andres Kotsar, infotehnoloogiajuht Kati Korm, finantsjuht Maret Tark ning haldusjuht Marek Seer.


Priit Eelmäe sõnul ootab ta huviga uude ametisse asumist: „Kliinikum kui Eesti meditsiini lipulaev peab jätkama organisatsioonina, kus säilib nii akadeemilisus, aga teisalt ka ülikoolihaiglale omane uuendusmeelsus. Soovin, et patsiendid saaksid just Tartu Ülikooli Kliinikumis kõige kvaliteetsemat ja professionaalsemat ravi ning et ülikoolihaigla ravitööalased kogemused aitaksid edendada õppe-, teadus- ja arendustööd. See eeldab koostööd kliinikute, võrgustunud ja piirkondlike haiglate, Tartu Ülikooli, Tartu linna, kutseliitude, ametiühingute ning Eesti Vabariigi erinevate institutsioonide vahel, aga ka rahvusvaheliste pädevuskeskustega. Seega loodan heale koostööle ja olen veendunud, et koos kõikide kliinikumi töötajatega suudame muuta Tartu Ülikooli Kliinikumi veelgi patsiendikesksemaks ja väljapaistvamaks liidriks Eesti ja naaberriikide tervishoiumaastikul."


Kliinikumi uue juhatuse volitused algasid täna, 1. oktoobril ning kestavad viis aastat. Uue juhatuse esimesel tööpäeval kell 13.00 lausuvad nõukogu esimees Urmas Klaas ning juhatuse esimees Priit Eelmäe L. Puusepa 8 maja galeriis tervitussõnad ja tutvustavad kliinikumi eesseisvaid eesmärke. Ajakirjanikel on võimalus küsimusteks ja intervjuudeks kell 13.30–14.30 L. Puusepa 8 E-korpuses asuvas patsiendiinfo keskuse ruumis E108.

 

Lisainfo:
Helen Kaju
Avalikkussuhete teenistus
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tel: 731 9423


Priit Eelmäe
Juhatuse esimees
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tel: 731 9900, 5331 9900

 Meditsiinilinnak Lastefond  MediHUB  alt=  liinikumi spetsialistid nõustavad Moldova haiglat