Uudised

 

Rubriiki haldab: Helen Kaju

E-post: helen.kaju@kliinikum.ee 

Tule tööle

Raul Allan KiivetA.Tennus

Tänasest, 6. juunist on kliinikumi nõukogul uus liige – tervishoiukorralduse professor Raul-Allan Kiivet. Tartu ülikool nimetas professor Kiiveti seni nõukogus olnud professor Margus Lemberi asemele.


Raul-Allan Kiivet on lõpetanud 1985. aastal Tartu ülikooli arstiteaduskonna cum laude ning kaitsnud 1988. aastal prof Lembit Allikmetsa juhendamisel meditsiinikandidaadi väitekirja, 1999. aastal doktoriväikekirja farmakoepidemioloogia alal Karolinska Instituudis Rootsis. Alates 1985. aastast on prof Kiivet töötanud Tartu ülikoolis ning tema teadusliku ja administratiivse tegevuse ampluaa on lai. Raul-Allan Kiiveti teadustöö on keskendunud farmakoepidemioloogiale, tervishoiuteenustele ja tervishoiuökonoomikale. Raul-Allan Kiivet on olnud kliinikumi nõukogu liige aastatel 2001–2007 ja 2015–2018.


Kliinikum hindab professor Lemberi panust: „Olgugi, et professor Margus Lember ei ole enam kliinikumi nõukogu liige, on tema teadmiste- ja kogemustepagas meditsiiniteaduste valdkonna dekaanina ja sisekliiniku juhatajana kliinikumi jaoks väga väärtuslikud,“ lausus juhatuse esimees Priit Eelmäe.


Kliinikumi 8-liikmeline nõukogu on asutuse kõrgeim juhtorgan. Nõukokku nimetavad liikmed kolm sihtasutuse asutajat – Tartu ülikool, Tartu linn ja Eesti riik. Nõukogu esimees on Urmas Klaas, liikmed Maris Jesse, Kristjan Vassil, Garri Raagmaa, Eero Vasar, Raul-Allan Kiivet, Ennu Sepp ja Vladimir Šokman.

 

Helen Kaju, avalikkussuhete büroo
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Tel 5331 9423

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=