Rubriiki haldab koolituskeskus
E-post: koolituskeskus@kliinikum.ee

Asume

 

Asukoht L.Puusepa 2, I korrus
telefonid: 731 8174; 731 8139
koolituskeskus@kliinikum.ee 

Kliinikum pakub gümnaasiumi lõpuklassi õpilastele võimalust tutvuda tööga tervishoiuasutuses, et populariseerida meditsiini erinevaid valdkondi ja olla noortele abiks elukutsevalikul.

Töövarjupäevad toimuvad üldjuhul sügisel, oktoobris ja novembris (võimalusel ka teistel aegadel). Töövarjupäeva kestvus on u 4 tundi.

Kliinikumis on 17 erinevat kliinikut ja u 80 osakonda, võimalik on tutvuda õe, arsti, hambaarsti, hambatehniku, ämmaemanda, füsioterapeudi, radioloogiatehniku, bioanalüütiku, logopeedi jt* tööga, vt www.kliinikum.ee 

*Töövarjuks ei ole võimalik tulla kirurgile (operatsioonidele), psühhiaatrile, patoloogiateenistusse, samuti ei lubata ämmaemanda töövarje sünnituse juurde, võimalusel saab jälgida ämmaemanda tööd sünnitusjärgses osakonnas.

Palume saata oma soov (valdkond ja ametikoht, kelle tööd soovite jälgida, oma nimi ja isikukood**, sobiv kuupäev) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

**Töövaatlus haiglas toob kaasa kohustuse hoida saladuses siin teatavaks saanud isikuandmeid ja kõiki muid delikaatseid andmeid. Seetõttu sõlmitakse iga töövarjuga eelnevalt konfidentsiaalsusleping (registreerumisel vajalik esitada isikukood).

 

Kõik registreerunud saavad vastuse e-maili teel koos täpsustava informatsiooniga.

 

Kontaktisik: 

Terje Sellik,

Personaliteenistuse koolitusosakonna koolitusspetsialist, SA Tartu Ülikooli Kliinikum

+372 731 8139, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=