SA Tartu Ülikooli Kliinikumi majandusteenistuse üldmajanduse osakond otsib oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) kahte autojuhti, kelle töökohustuseks on patsientide transportimine Kliinikumi erinevate hoonete vahel ja ka Eesti piirides.

Kandidaadil eeldame B kategooria autojuhiloa olemasolu ning kohusetundlikkust, korrektsust, täpsust ja head suhtlemisoskust.

Kandidaadile pakume tööd graafiku alusel, toetavat ja ühtset meeskonda ning väljaõpet.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsem teave vanemdispetšer Marju Saavolt (tel 5331 9042, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tartu Ülikooli Kliinikumi majandusteenistuse üldmajanduse osakond vajab 1.juulist 2019 oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) valvurit asendusametikohale.

Tööaeg graafiku alusel (kell 19.00 - 7.00).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsemat teavet jagab majandusjuhataja Mati Zäuram (tel 5331 8997, mati.zauram.kliinikum.ee).

Tartu Ülikooli Kliinikumi majandusteenistuse puhastusteenuste osakond vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) puhastajaid asendusametikohtadele (puhkuste ja haigestumiste ajaks).

Kandideerijale pakume tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendavat infot jagavad üldperenaised Hiie Metsaste (tel 5331 9158, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), Ivi Lentsius (tel 5331 9152, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või Eeva Hindoala (tel 5331 9021, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi majandusteenistuse puhastusteenuste osakond vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) puhastajaid.

Kandidaadile pakume tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendavat infot jagavad üldperenaised Hiie Metsaste (tel 5331 9158, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või Ivi Lentsius (tel 5331 9152, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või Eeva Hindoala (tel 5331 9021, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi toitlustusteenistus otsib oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) liini teenindajat, kelle peamisteks töökohustusteks on komplekteerimisliinil patsientidele toidu ja toiduainete jagamine, kaalumine ja serveerimine (vastavalt osakondade tellimustele), köögiseadmete ning inventari puhastamine ja desinfitseerimine.

Tegemist on töötamisega vahetustes (pikk nädal: E, T, R-P; lühike nädal: K, N; tööaeg kell 5.30-16.30).

Kandidaadil võimaldame vajadusel töötamist osatööajaga (0.5 koormusega) ja pakume tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva.

öökohale kandideerimisel on võimalus teha proovitööpäev.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/ või täiendavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tartu Ülikooli Kliinikumi toitlustusteenistus vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) kokka, kelle peamiseks töökohustusteks on patsientidele ja kliinikumi personalile kvaliteetse toidu valmistamine.

Kandidaadil eeldame eriharidust toitlustuse alal või koka kutsetunnistus ja tervisetõendi olemasolu.

Kandidaadile pakume tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Töökohale kandideerimisel on võimalus teha proovitööpäev.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/ või täpsustavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

04 toitlustus01 toitlustus

 

02 toitlustusTartu Ülikooli Kliinikumi toitlustusteenistus vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) köögitöölist, kelle peamisteks töökohustusteks on:

  • nõude pesemine nõudepesuliinil (graafik: lühike nädal K ja N; pikk nädal E, T ja R-P kell 8-20);
  • potipesu (graafik: lühike nädal K ja N; pikk nädal E, T ja R-P kell 7-18);
  • juurviljade tükeldamine (graafik E-R kell 7.30-15.30);
  • köögi koristamine (graafik: E-R kell 8-16 ja 11-19).

Kandidaadil võimaldame vajadusel töötamist osatööajaga (0.5 koormusega) ja pakume tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Töökohale kandideerimisel on võimalus teha proovitööpäev.

Kandidaadil eeldame tervisetõendi olemasolu.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/ või täiendavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=