Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku radio- ja onkoteraapia osakond vajab 1.detsembrist 2018 oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) kahte radioloogiatehnikut asendusametikohtadele (pikaks perioodiks). Tööaeg E-R kell 8-16.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendavat infot jagab kiiritusravi juhtiv radioloogiatehnik Liis Randle (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond vajab 1.novembrist 2018 oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) õde (valvetes töötamine).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendavat infot jagab osakonna vanemõde Inna Kalliver (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5331 9561).

Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliiniku üldpediaatria ja neuroloogia osakond vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) õde (valvetes töötamine).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja täiendavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tartu Ülikooli Kliinikumi südamekliiniku kardiokirurgia osakond vajab oma meeskonda osatööajaga (0.5 koormusega) intensiivraviõde asendusametikohale (valvetes töötamine).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/ või täiendavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 Meditsiinilinnak Lastefond  MediHUB  alt=  liinikumi spetsialistid nõustavad Moldova haiglat