Otsime õdesid

Tartu Ülikooli Kliinikumi silmakliinik vajab 1.novembrist 2019 oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) operatsiooniõde asendusametikohale põhitöötaja sünnituseelse ja lapsehoolduspuhkuse ajaks (töötamine E-R kell 8-16).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/või täiendavad küsimused aadressidel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi ühendlabori immuunanalüüsi osakond otsib oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) laboranti/ bioanalüütikut.

Laborandi tööülesannete hulka kuulub ka graafikujärgne telefonivalve ning väljakutsel koesobivusanalüüside teostamine.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus hiljemalt 16.septembriks 2019 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsem teave telefonil 731 9337 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi kopsukliiniku kopsutuberkuloosi osakond otsib 1.oktoobrist 2019 oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) õde (valvetes töötamine).

Kandideerimiseks palun saata elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsemat teavet jagab osakonna vanemõde Kaja Hurt (tel 5331 8941, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi sisekliiniku sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) õde (valvetes töötamine).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsemat teavet jagab osakonna vanemõde Ene Mättik (tel 731 8614, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku 3.intensiivravi osakond vajab oma meeskonda intensiivraviõde (valvetes töötamine). Tööleasumine esimesel võimalusel.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/ või täiendavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=