Rubriiki haldab koolituskeskus
E-post: koolituskeskus@kliinikum.ee

Asume

 

Asukoht L.Puusepa 2, I korrus
telefonid: 731 8174; 731 8139
koolituskeskus@kliinikum.ee 

Kliinikumi koolituskeskus pakub täiendõpet õendus- ja hooldustöötajatele, aga ka teistele tervishoiutöötajatele. Koolituste planeerimisel lähtume eelkõige kliinikumi vajadustest, et täiendada oma töötajate teadmisi ja oskusi ning toetada nende tööalast arengut. Vabade kohtade olemasolul on oodatud osalema ka teiste tervishoiuasutuste töötajad.

 

Meie koolituskalender on elektrooniline ja koostatud kogu kalendriaastaks. Soovitame kalendrit jälgida regulaarselt, sest muudatused ja täiendused lisatakse sinna jooksvalt.

 

Koolitustele registreerumine toimub ainult kodulehekülje kaudu. Registreerumiskinnitus, koolituse kutse, koolituse läbimist kinnitav tõend või tunnistus ja arve saadetakse elektrooniliselt registreerumisel antud e-maili aadressile.

 

Koolitusele registreerumisel palume arvestada reaalsete ajaliste võimalustega koolitusel osaleda. Juhul, kui olete registreerunud ja selgub, et siiski ei saa tulla, palume broneeritud koht tühistada, andes võimaluse edasi ootelehel olijatele.

 

Kui koolitusel osalemine ei ole tühistatud vähemalt 2-tööpäeva enne koolituse algust, on koolituskeskusel õigus väljastada osalustasu arve koolitusega seotud kulutuste katteks.

 

Koolituskalendris toodud hindadele lisandub käibemaks. Meie koolitustelt maksusoodustust Maksu- ja Tolliametilt ei saa.
Huvi korral aitame korraldada koolitusplaaniväliseid kursuseid, kus täpsemad tingimused sisu, mahu ja hinna osas lepitakse kokku läbirääkimiste käigus.

 

Kohtumisteni koolitustel!

Koolitusosakond

 

 

SA Tartu Ülikooli Kliinikum
personaliteenistus, koolitusosakond
L.Puusepa 1a, 50406 Tartu
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefonid: 731 8174; 731 8139

 

 Meditsiinilinnak Lastefond  MediHUB  alt=  liinikumi spetsialistid nõustavad Moldova haiglat