Sihtasutuse Tartu Ülikooli Kliinikumi ühendlabori kliinilise geneetika Tartu keskus otsib 2019. juunist oma meeskonda täistööajaga (1,0 koormusega) bioanalüütikut (laborianalüütikut) asendusametikohale põhitöötaja lapsehoolduspuhkuse ajaks, kelle peamisteks töökohustusteks on igapäevane DNA põhiste diagnostiliste testide läbiviimine (DNA eraldamine, PCR, sekveneerimine, geenikiibi ja NGS analüüsid).

Tööaeg päevane (E-R), valvetööd ei rakendata.

Kandidaadilt eeldame:

 • kõrgharidust või rakenduslikku kõrgharidust geenitehnoloogia/ bioanalüütiku erialal.

Kandidaadile pakume:

 • huvitavat ja mitmekülgset tööd pidevalt arenevas valdkonnas
 • meeldivat ja sõbralikku töökollektiivi

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus hiljemalt 31. maiks 2019 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kandideerimise kohta jagab täpsemat teavet kliinilise geneetika Tartu keskuse molekulaardiagnostika labori vanemarst-õppejõud Tiina Kahre (tel 731 9488, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku erakorralise meditsiini osakonna ortopeedia eriala arst-õppejõu osatööajaga (0.5 koormusega) ametikoha täitmiseks alates 1. juunist 2019.

Kandideerimiseks palume saata vormikohased avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 29. maiks 2019 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kandideerida soovijatele jagab informatsiooni konkursi kohta personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arend (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.tel 5331 8173, 731 8173).

Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite vaimse tervise keskus ootab 1. juunist 2019 oma meeskonnaga liituma osatööajaga (0,75 koormusega) kliinilist logopeedi, kelle ülesandeks on laste ja noorukite kõne- ning kommunikatsioonioskuste uurimine ning hindamine.

 

Elulookirjeldus kliinilise logopeedi konkursil osalemiseks saatke palun aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kandideerida soovijatele jagab informatsiooni konkursi kohta osakonna vanemarst-õppejõud Inna Lindre (tel 731 8790, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku statsionaarse õendusabi osakond otsib suveperioodiks 1.07.-31.08.2019 oma meeskonda üldarste asendusametikohtadele.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/või täiendavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

SA TÜ Kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku erakorralise meditsiini osakond (EMO) otsib oma meeskonda erakorralise meditsiini arsti ja ortopeedi ning üldarsti kutsega huvilisi, kes sooviksid töötada EMO-s ja/või ambulatoorse trauma kabinetis.

Arsti peamiseks töökohustuseks on heal tasemel ravitöö EMO-s ja ambulatoorse trauma kabinetis.

Nõuded kandidaadile:

 • meditsiiniline kõrgharidus, arsti diplom, eriarstil residentuuri tunnistus
 • registreerimine tervishoiutöötajate registris
 • väga heal tasemel eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasemel, kasuks tuleb vene keele oskus
 • infotehnoloogiliste vahendite kasutamise oskus
 • hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus, kohusetunne, hea pingetaluvus, vastutus- ja otsustusvõime.

Kandidaadile pakume:

 • töökogemust III astme EMO-s

 • häid töötingimusi

 • valvetööd tööajakava alusel
 • võimalust töötada täistööajaga (eelistatult) või osalise tööajaga

Uusi kolleege ootame tööle hiljemalt 1.juulist 2019 või soovi korral/ võimalusel varemgi.

Kandideerimisel või täiendavate küsimuste korral võtke palun ühendust aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tartu Ülikooli Kliinikumi närvikliiniku neuroloogia osakond ootab oma meeskonnaga liituma osatööajaga (0.5 koormusega) kliinilist psühholoogi.

Elulookirjeldus kliinilise psühholoogi konkursil osalemiseks saatke palun aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kandideerida soovijatele jagab informatsiooni konkursi kohta neuroloogia osakonna vanemarst-õppejõud Aive Liigant (tel 731 8510, 5331 8510, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliiniku ambulatoorse psühhiaatria keskus ootab oma meeskonnaga liitumaosatööajaga (0.8 koormusega) kliinilist psühholoogi.

 

Elulookirjeldus kliinilise psühholoogi konkursil osalemiseks saatke palun aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kandideerida soovijatele jagab informatsiooni konkursi kohta keskuse arst-õppejõud Jelena Müürsepp (tel 5331 8770, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=