Avaleht Uudised Toitlustusteenistuse asendustöötajate otsingud suveperioodiks

Uudised

 

Rubriiki haldab: Kristi Tael

E-post: kristi.tael@kliinikum.ee

Bänner
Bänner
Bänner
Toitlustusteenistuse asendustöötajate otsingud suveperioodiks Prindi

SA TÜ Kliinikumi toitlustusteenistus vajab töötajate suviste puhkuste perioodil asendustöötajaid järgnevatele ametikohtadele:

1. köögitööline (1.0 koormusega), kelle peamiseks töökohustuseks on nõude pesemine nõudepesuliinil (graafik lühike nädal K, N ja pikk nädal E, T, R-P; tööaeg kell 8-20) ja köögi koristamine (E-R, tööaeg kell 8-16 ja 11-19). Tööleasumisel nõutav tervisetõend.

2. lao abitööline (1.0 koormusega), kelle peamiseks töökohustuseks on laohoidja abistamine kaupade ladustamisel ja köögisisesel transpordil. Tööaeg E-R kell 5.30-13.30. Tööleasumisel nõutav tervisetõend. Asendusperiood 10.07.-24.08.2017.

3. liini teenindaja (1.0 koormusega), kelle peamiseks töökohustuseks on toitlustusteenistuse komplekteerimisliinil patsientidele toidu ja toiduainete jagamine, kaalumine ja serveerimine (vastavalt osakondade tellimustele), köögiseadmete ja inventari puhastamine, desinfitseerimine. Töötamine vahetustega (pikk nädal E, T, R-P ja lühike nädal K, N), tööaeg kell 5.30-16.30. Tööleasumiseks nõutav tervisetõend.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus aadressile taavi.torga@kliinikum.ee.

Täpsematat teavet jagab tehnoloog Taavi Torga (tel 731 8120, e-post).