Avaleht Teenused Nimekiri Geriaatriline hindamine
Geriaatriline hindamine Prindi

Geriaatriline hindamine on multimorbiidse või geriaatrilise patsiendi tervisliku, funktsionaalse ja sotsiaalse seisundi hindamine interdistsiplinaarse meeskonna poolt, mille koosseisus on geriaatrilise süvakoolitusega spetsialistid: arst, õde, sotsiaaltöötaja ning vajadusel ka tegevusterapeut, liikumisterapeut ja teised spetsialistid.

Reeglina on hooldusravi/hooldust vajavad inimesed need, kes ei saa oma igapäevaeluga hakkama mitmete põimunud probleemide tõttu. Neist põhjustest olulisima leidmine ei ole alati sugugi lihtne, samas on see otsustav edasiste tegevuste planeerimisel. Kliendi seisundi igakülgne hindamine - nii meditsiiniliste, funktsionaalsete, psühholoogiliste, sotsiaalsete, rahaliste, juriidiliste ja muudegi aspektide arvestamine - on edasise tegevuse eduka korraldamise aluseks.

Eesmärgiks on kõigi ravitavate/parandatavate seisundite diagnoosimine, teenustevajaduse määratlemine, individuaalse tegevuskava koostamine ning edasistele teenustele suunamine.

Geriaatrilise hindamise teenusele saavad raviarstid ja perearstid suunata patsiente järjekorra alusel telefonil 7318136. Teenus on tasuta ravikindlustust omavatele Tartu patsientidele.

 

Informatsiooni saab:

Sotsiaaltöötaja Maarika Tisler tel 7318136, 53318136,
e-mail: maarika.tisler@kliinikum.ee

 

 

 

Registratuur


Registreerimine eriarsti vastuvõtule Interneti teel

Eriarsti vastuvõtuaja tühistamine Interneti teel

Registreerimine
telefoni teel 731 9100

E-R 07.30 - 18.00
Vastuvõtuajast loobumiseks helistage telefonil 731 9099

Kõrvakliinikusse operatsioonidele registreerimine
telefoni teel 731 9790
E-R 8.00 - 16.00


* registreerimisel on tarvis patsiendi isikukoodi

Kliinikumi üldinfo

 

Telefon 731 8111
E-P kell 08.00 - 19.00

Facebook/kliinikum

Facebook/kliinikum

 

louna eesti laste ja noorte vaimse tervise keskus

Eesti Arengukoostöö