Avaleht Uudised EAÜS ja ENÜ kampaania: Mina usun Eesti meditsiini tulevikku!

Uudised

 

Rubriiki haldab: Kristi Tael

E-post: kristi.tael@kliinikum.ee

Bänner
Bänner
Bänner
EAÜS ja ENÜ kampaania: Mina usun Eesti meditsiini tulevikku! Prindi
Teisipäev, 07 Veebruar 2012 10:04

 

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

 

PRESSITEADE

07.02.2012

 

Mina usun Eesti meditsiini tulevikku!

 

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts (EAÜS) koostöös Eesti Nooremarstide Ühendusega (ENÜ) alustab 7. veebruaril kampaaniat "Mina usun Eesti meditsiini tulevikku". Kampaania kutsub üles üldsust mõtisklema Eesti meditsiini tuleviku üle ja avaldama toetust noortele arstidele.

Arvestades praegust Eesti meditsiini olukorda, kus riik, haiglad ja kutseliidud ei suuda leida ühist keelt, otsustas EAÜS korraldada kampaania, mis kutsub üles üksteise mõistmisele, probleemi tunnistamisele ja lahenduste otsimisele. Meie tegevuse eesmärgiks on leida inimesi, kes arvavad ja julgevad seda ka tunnistada, et Eesti meditsiinil on tulevikku ja toetavad noori tulevasi arste nende tegevuses. Kõigele eelnevale lisaks soovime süstida ka inimestesse usku paremasse tulevikku.

"Sirgumas on noored tulevased arstid, kes veel usuvad meie ühisesse tulevikku. Meie Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsis tegutseme selle nimel, et maailma kõige tervemad ja õnnelikumad inimesed elaksid Eestis. Teame, et see ei ole nii täna, võib-olla ka mitte veel homme, aga meie pingutame selle nimel juba praegu, et see oleks nii ülehomme," teatab EAÜSi president Helen Lempu.

Oma toetust saab avaldada kampaania ametlikul lehel www.meditsiinitulevik.com.

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on loodud vahemikus 1989-1991. EAÜSi missioonideks on luua arstitudengitele võimalusi enda igakülgseks arendamiseks ja eneseteostuseks, tugevdada tervislikke hoiakuid ühiskonnas ja kujundada Eesti tervishoiusüsteemi. 2010.a. valiti EAÜS suurima ühiskondliku mõjuga noorteorganisatsiooniks.

Eesti Nooremarstide Ühendus (ENÜ) on mittetulundusühing, mis koondab Eesti nooremarste ning esindab nende huve. Ühendus loodi 1991. aastal.

EAÜS ja ENÜ on mõlemad Eesti Arstide Liidu (EAL) liikmed.

 

 

Teate edastas

Triin Kruus

Pressiesindaja

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

+372 55 69 25 06

triin.kruus@gmail.com

www.eays.ee