Avaleht Uudised Pressiteade: Neinar Seli stipendiumid pälvis kliinikumi androloogiakeskuse juhataja dr Margus Punab

Uudised

 

Rubriiki haldab: Kristi Tael

E-post: kristi.tael@kliinikum.ee

Bänner
Bänner
Bänner
Pressiteade: Neinar Seli stipendiumid pälvis kliinikumi androloogiakeskuse juhataja dr Margus Punab Prindi
Neljapäev, 20 Mai 2010 08:19

SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Pressiteade
19.mai 2010

Neinar Seli stipendiumid pälvis kliinikumi androloogiakeskuse juhataja dr Margus Punab

Neinar Seli on Tartu Kultuurkapitali juures asutanud omanimelise sihtkapitali, mille stipendiumifondi vahenditest määratakse kaks stipendiumi kliinikumi arstidele – Kliinikumi aasta teaduspublikatsioonide preemia ja Kliinikumi viimase viie aasta teaduspublikatsioonide preemia. Käesoleval aastal pälvis mõlemad stipendiumid kliinikumi androloogiakeskuse juhataja Margus Punab.

Preemiale kandideerivad Tartu Ülikooli Kliinikumi enim viimasel aastal teaduspublikatsioone avaldanud töötajad. Otsuse tegemisel tugineb komisjon kliinikumi meditsiiniinfo keskuse analüüsile, mille aluseks on keskuses koostatud ja jooksvalt täiendatav eesti arstiteadlaste publikatsioonide andmebaas. Hinnatakse kliinikumi töötajate avaldatud teaduspublikatsioone, võitja valitakse välja publikatsioonide arvu ja taseme põhjal.

Neinar Seli on alates sihtasutuse moodustamisest olnud selle nõukogu liige, märkis et soovib tunnustada arstidest teadlasi. „Loodan, et stipendium loob lisavõimalusi jätkuvaks teadustegevuseks ja Tartu arstide panuse suurendamisse maailma meditsiiniteaduses“.
Kliinikumi aasta teaduspublikatsiooni preemia suurus on 30 000 krooni ja Kliinikumi viimase viie aasta teaduspublikatsioonide preemia suurus on 60 000 krooni.