Avaleht Sünnitusosakond Individuaalne ämmaemandateenus
Tasulised vastuvõtud Prindi

Sünnitusosakond

INDIVIDUAALNE ÄMMAEMAND SÜNNITUSEL

Sünnituse eduka kulgemise eelduseks on sünnitaja ja ämmaemanda vaheline koostöö. Paljud sünnitajad eelistavad olla kogu sünnituse jooksul ühe ja sama ämmaemanda hoole all. Kahjuks ei ole see sünnituse kestvust arvestades alati võimalik. Valveämmaemand peab samaaegselt pühenduma mitmele sünnitajale ja sünnitaja soov enama hoolitsuse järgi võib seepärast jääda täitmata.

Sünnitajate soovidele vastu tulles pakume tasulist individuaalse ämmaemanda teenust sünnitusel. See tähendab, et üks ämmaemand on Teiega sünnitama saabumisest kuni sünnituse lõpuni. See ämmaemand on muudest kohustustest vaba, tegeledes ainuüksi Teiega.

 

Teenuse tingimused on järgnevad:

  • Teenuse maksumus on alates 01.01.2014 300€
  • Teenuse maksumus on ühesugune, sõltumata sünnituse kestvusest või sünnituse lõppest (normaalne sünnitus, keisrilõige vm.).
  • Teenuse osutamine algab teenust osutava ämmaemanda esimest kontaktist sünnitajaga kuni sünnituse lõpuni, see on 2 tundi pärast sünnitust.
  • Tasulise raviteenuse arve esitatakse Teile sünnitusjärgses osakonnas esimesel tööpäeval pärast sünnitust.
  • Teenuse eest tasumine toimub naistenõuandla registratuuri.
  • Naistekliinik jätab endale õiguse tasulise individuaalse ämmaemanda teenusest loobuda, kui töökorraldus seda ei võimalda.

Individuaalse ämmaemanda teenuse soovil võtke ühendust ämmaemandaga meili teel soovitavalt 2 kuud enne sünnituse tähtaega.

 

mai kangro

Mai Kangro

mai.kangro@kliinikum.ee

 

raina laugamets

Raina Laugamets

raina.laugamets@kliinikum.ee

 

siiri pollumaa

Siiri Põllumaa

siiri.pollumaa@kliinikum.ee

 

 

taissia pahhomova 

Taissia Pahhomova

taissia.pahhomova@kliinikum.ee

 

liina annuk

Liina Annuk

liina.annuk@kliinikum.ee

 
karilin emsitsveridze

 Karilin Nemsitsveridze

karilin.nemsitsveridze@kliinikum.ee

 

helle mai tabo

Helle-Mai Tabo

helle-mai.tabo@kliinikum.ee 

 

karin rosenthal

Karin Rosenthal

 karin.rosenthal@kliinikum.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Margi Vaher

margi.vaher@kliinikum.ee

 

 

Ülle Piiskoppel

ylle.piiskoppel@kliinikum.ee

 

Emily Naarits

emily.naarits@kliinikum.ee

 

Kätlin Mark

katlin.mark@kliinikum.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ämmaemandaga kontakti mittesaamisel võtke ühendust sünnitusosakonna vanemämmaemanda Sirje Kõvermägiga tööpäeviti meili teel sirje.kovermagi@kliinikum.ee  ajavahemikus 9.00-14.00 

 

Sünnitusjärgses osakonnas on 13 perepalatit,  hind 40€ ööpäevas.

Sünnijärgse perepalati soovist informeerida ämmaemandat sünnitusosakonnas esimesel võimalusel. Sünnijärgses osakonnas tavapalatis viibides perepalatisse ümber ei viia.