Avaleht Imetamisnõustamine

Kontaktandmed

SA TÜ Kliinikum naistekliinik
L. Puusepa 8, 
51014 TARTU

Tel: +372 731 9100
(registeerimine)

Tel:  +372 731 9902
tööpäeviti 8-16 (sekretär)
Fax: +372 731 9904

e-post: naistekliinik@kliinikum.ee

Vaata kaarti

Tere tulemast Tartu naistekliiniku veebipõhisele imetamisnõustamisele Prindi

 

Rinnapiim on Sinu vastsündinule parim toit – sobivaima koostisega, sisaldades lisaks vajalikele toitainetele ka kaitsekehi, arenguks ja kasvamiseks vajalikke hormoone ning ensüüme. Lisaks on rinnapiim alati kättesaadav ning sobival temperatuuril. Parima alguse Sinu lapsele tagab, kui Sa toidad teda ainult rinnapiimaga esimesed 6.elukuud ning jätkad imetamist ka lisatoiduga alustades.
Kuigi Sinu organism on sünnitusjärgselt valmis tootma lapsele vajaliku koguse ja koostisega rinnapiima, on rinnaga toitmine õpitud oskus, mille õppimisel võid vajada tuge ja juhendamist.

 

Miks me seda teeme?

Praktikas näeme, et väga sageli loobutakse imetamisest kergesti lahendatavate probleemide tõttu, sest abi ei ole olnud kättesaadav, antud nõuanded on olnud vastukäivad ja keeruline on olnud eristada olulist ebaolulisest.
Käesolev keskkond annab Sulle võimaluse oma murega pöörduda imetamisnõustaja poole ning saada vastus oma küsimusele ja nõuandeid mure lahendamiseks kindlast ja kontrollitud allikast.

 

Kes vastavad küsimustele ja kui kiiresti saab vastuse?

Esialgu vastab küsimustele ämmaemand ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud imetamisnõustaja Marge Mahla. Edaspidi, sõltuvalt vajadusest kaasatakse veebinõustamisse imetamisnõustajate meeskond. Olenevalt probleemi tõsidusest pakutakse võimalust tulla imetamisnõustaja vastuvõtule. Igal juhul ei ole Sa oma murega enam üksi!
Murekirjadele vastatakse igal tööpäeval.

 

ESITA KÜSIMUS...

 

Meie imetamisnõustajate meeskond:

Imetamisnõustajate meeskond

  Marge Mahla, Anne Ilves, Ragne Engaste, Jekaterina Zapevalova, Liina Annuk