Avaleht

Meestekliinik

Mobiilne meestearsti kabinet alustab tööd.

Hää meelega anname teada, et Eesti Vähiliidu eestvedamisel ja Jõulutunneli vahendusel eesti rahva poolt rahastatud mobiilne meestearsti kabinet alustab patsientide vastuvõtuga 26. septembril!
Kuna meeste soospetsiifilise teenusega on kõige halvemini kaetud Virumaa, on algperioodil meie põhitähelepanu pööratud just sellele piirkonnale. Vastuvõtud toimuvad piirkonna kõigis suuremates keskustes: Narvas, Rakveres, Sillamäel, Kiviõlis ja Ida-Viru Keskhaigla juures Ahtmes.

 
Seksuaalnõustaja vastuvõtt

Alates veebruarist 2016 alustab Tartu Ülikooli meestekliiniku Tallinna keskuses seksuaalnõustajana tööd Christine Kraas.  Christine on 15 aastat töötanud ämmaemand- noortenõustaja-seksuaalnõustajana Ida-Tallinna Keskhaigla noortekabinetis. Ämmaemanda baasharidusele lisaks on Christine läbinud EPPL  poolt korraldatud seksuaalnõustaja koolituse ja täiendanud ennast nii psühholoogia kui ka suhteteraapia suunal.

Seksuaalnõustaja vastuvõtule võib pöörduda kõigi seksuaalelu ja partnersuhteid puudutavate probleemidega. Sealhulgas enneaegne seemnepurse, madal seksuaalne iha, partneripoolsed seksuaalhäired, ülemäärane masturbeerimine, sõltuvus pornost või mõnest muust objektist, seks ja suhted peale raseduse katkemist või lapse kaotust, ebakindel sooline identiteet jne.

Lisaks võivad Christine poolt kasutatavad metoodikad aidata mehi, kes pole rahul oma kehaga või kelle mureks on madal enesehinnang.

Vastuvõtule võivad oma seksuaalmuredega pöörduda ka naised.

 
Teadustegevus meestekliinikus

2015 aasta oli Meestekliinikule teadussuunal jätkuvalt edukas. Aasta jooksul avaldasime 10 teadusartiklit rahvusvahelistes eelretsenseeritavates ajakirjades. Teemadeks on olnud: vananemine, üldtervis, hüpogonadism, sugutrakti mikrofloora, ülekaal ja viljakus, ülekaalu riskitegurid, reproduktiivgeneetika. Uuel aastal loodame jõuda uuele tasemele. Mitmed väga olulised ja aastaid töös olnud uurimisprojektid on jõudmas avaldamisfaasi. Käivitumas on uus projekt meeste alakeha valusündroomi põhjustest.

Just läbi teadustegevuse oleme võimelised oma patsientide käsutusse tooma täiesti uusi diagnostika ja ravimeetodeid.

Täname kõiki meie uuringuprogrammides osalenud patsiente! 

 

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinik on suurim meestele suunatud spetsialiseeritud tervishoiuteenuse pakkuja Balti- ja Põhjamaades.

Pakume kõrgeimal tasemel kompleksset abi kõigi meestehaiguste korral. Enamike meestehaiguste suunal toimub meie kliinikus järjepidev teadus ning arendustegevus  Asutatud 2005.

 

EAAAlates 2007. aastast tunnustatud kui üks 23st Euroopa Androloogia Akadeemia tippkeskusest (http://www.andrologyacademy.net)

 

Keskuse juht: Margus Punab MD, PhD

meestearst-uroloog

Tartu Ülikooli androloogia dotsent

facebook

KONTAKTANDMED

 

meestekliinik@kliinikum.ee

 

Elektroonilise registreerimise vorm/registreeri end vastuvõtule

 

Tartu keskus, tel. 7319323

L.Puusepa 1a, IV korrus

Kaart

 

Tallinna keskus, tel. 7318008

Gonsiori 3, II korrus

Kaart

 

Pärnu keskus, tel 7319441

Seedri 6, II korrus

kabinet 200 (tervisekeskuses)

Kaart

 

Narva keskus

Õige pea avatakse


Oleme avatud tööpäeviti
8.00-17.00

 

Kliinikumi üldregistratuur

Tel. 731 9100
E-R 7:30-18:00