Aasta õde 2012 Prindi

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

 

Aili Aero pulmonoloogilise intensiivravi osakond, põetaja
Janika Hein üldintensiivravi osakond, õde
Kaire Tsäro erakorralise meditsiini osakond, õde
Katrin Kasepõld erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Kristel Kivi üldanestesioloogia osakond, õde
Lolyta Tilga lasteintensiivravi osakond, põetaja
Marina Rudaš neurointensiivravi osakond, õde
Mirje Kristmann lasteintensiivravi osakond, õde
Olga Nikiforova pulmonoloogilise intensiivravi osakond, õde
Riina Haaviste üldanestesioloogia osakond, põetaja
Silja Raudsepp üldintensiivravi osakond, põetaja
Sirle Sauman neurointensiivravi osakond, põetaja

 

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

 

Age Särg radio-ja onkoteraapia osakond, õde
Anu Tiido onkoloogilise kirurgia osakond, õde
Inga Planken radio-ja onkoteraapia osakond, hooldaja
Leili Kõrgesaar hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Liidia Rätte onkoloogilise kirurgia osakond, hooldaja
Marika Mõtus hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Viive Kokk hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja

 

Kirurgiakliinik

 

Annika Jantra ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Annika Ploom uroloogia ja neerusiirdamise osakond,õde
Auli Kirtsi veresoontekirurgia osakond, õde
Elvi Niukkanen abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Ingrid Evisalu ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja
Irma Balalajeva üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja
Jelena Gerasjova lastekirurgia osakond, õde
Leili Matsmann lastekirurgia osakond, põetaja
Maria Uuemäe abdominaalkirurgia osakond, õde
Mirje Jürgenson üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Nadežda Armus veresoontekirurgia osakond, põetaja
Vilja Kaseorg uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

 

Kopsukliinik

 

Kristin Palmipuu pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Moonika Ilves pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, põetaja
Nelli Salõkina pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

 

Kõrvakliinik

 

Kersti Juhanson kirurgia osakond, õde
Sille Ilus kirurgia osakond, õde
Taimi Kerge kirurgia osakond, põetaja

 

Lastekliinik

 

Jelena Vestmann laste ja noorukite arendus ja taastusravi keskus, hooldaja
Juta Ernits neonatoloogia osakond, õde
Marina Martõnenko ägedate infektsioonide osakond, õde
Olga Laumets laste ja noorukite allergiakeskus, hooldaja
Riina Rešetova laste ja noorukite allergiahaiguste keskus, õde

 

Nahahaiguste kliinik

 

Karin Roggenbaum statsionaarne osakond, õde
Uuve Pajuleht statsionaarne osakond, hooldaja

 

Naistekliinik

 

Aire Täär sünnitusosakond, ämmaemand
Irina Vannik sünnitusosakond, ämmaemand
Nadežda Aleksandrova günekoloogia osakond, õde
Rita Konstantinova günekoloogia osakond, hooldaja
Tatjana Davõdik naistenõuandla, hooldaja

 

Närvikliinik

 

Aime Kukk neuroloogia osakond, õde
Annika Eelmäe neuroloogia osakond, hooldusõde
Kristiina Kangur neurokirurgia osakond, õde
Õime Mägila neurokirurgia osakond, põetaja

 

Operatsiooniteenistus

 

Ilona Perk operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Katrin Uueni operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Merle Meen operatsiooniosakond, põetaja
Natalia Pärn sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja
Piret Lepson operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Tiiu Koorits operatsiooniosakond, põetaja

 

Patoloogiateenistus

 

Regina Raudsepp Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

 

Psühhiaatriakliinik

 

AnethTuurmaa lasteosakond, tegevusjuhendaja
Astrid Valdmann psühhiaatriaosakond, õde
Diana Bointšan lasteosakond, õde
Galina Treimut ambulatoorne osakond, õde
Gerli Hiienurm akuutosakond, õde
Iie Šadeiko psühhiaatria osakond, hooldaja
Ivi Obzinis akuutosakond, sotsiaaltöötaja
Margus Bunder akuutosakond, hooldaja
Marin Rändur psühhiaatria osakond, füsioterapeut
Silja Hämalainen lasteosakond, hooldaja
Ülle Lõhmus psühhiaatria osakond, sekretär

 

Radioloogiakliinik

 

Epp Linnasmägi nukleaarmeditsiini osaond. radioloogiatehnik
Karin Vahtra angiograafia osakond, operatsiooniõde
Liivi Asukül Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja
Mirel Takis Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

 

Silmakliinik

 

Merle Lõhmus statsionaarne osakond, hooldaja
Sirje Raja statsionaarne osakond, õde

 

Sisekliinik

 

Anneli Jaska endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, õde
Ave Kadai nefroloogia osakond, õde
Katrin Puurmaa nakkushaiguste osakond, õde
Kristi Loos reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde
Külli Ottin ambulatoorne osakond, õde
Monica Vaikmäe nakkushaiguste osakond, põetaja
Natalia Rüütel nefroloogia osakond, põetaja
Viivi Kivi endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, põetaja
Ülle Rebane reumatoloogia-sisehaiguste osakond, põetaja

 

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

 

Anne Põder õendushoolduse osakond, koduõde
Eve Kivimäe ambulatoorse taastusravi osakond, füsiaatriaõde
Juta Roop õendushoolduse osakond, õde
Olga Voltšok ambulatoorse taastusravi osakond, hooldaja
Piia Kotselainen statsionaarse taastusravi osakond, põetaja
Regina Huopalainen õendushoolduse osakond, põetaja
Ruth Saluorg statsionaarse taastusravi osakond, õde
Õie Joosepson õendushoolduse osakond, põetaja

 

Stomatoloogiakliinik

 

Aili Suurniit lastestomatoloogia osakond, assistent
Katrin Mällo suukirurgia osakond, õde
Lana Parmann suu- ja hambahaiguste osakond, õde
Maarika Mežults suukirurgia osakond, abiline

 

Südamekliinik

 

Aleksandra Golubtsova erakorralise kardioloogia osakond, õde
Annika Thomson kliinilise füsioloogia osakond, õde
Birgit Nädal ambulatoorne osakond, õde
Helbe Puis erakorralise kardioloogia osakond, põetaja
Kadi Oras rütmihäirete osakond, õde
Kadi Päri kardiokirurgia osakond, õde
Leila Raulinaitine kardioloogia osakond, põetaja
Tatjana Jušinski erakorralise kardioloogia osakond, õde
Tatjana Killak kardiokirurgia osakond, põetaja
Tiina Pukk kardioloogia osakond, õde
Tiiu Roosimaa kardiokirurgia osakond, õde
Urve Tuula kliinilise füsioloogia osakond, põetaja
Ülle Vihm kardiokirurgia osakond, põetaja

 

Verekeskus

 

Juta Vähi verekomponentide väljastamise osakond, laborant

 

Ühendlabor

 

Inkeri Ansip immuunanalüüsi osakond, laborant
Maile Kivi Tartu Geneetikakeskus, laborispetsialist
Mailis Paide lastekliiniku osakond, laborant
Signe Tepper mikrobioloogia osakond, laborant
Svetlana Kašnikova Tallinna Geneetikakeskus, õde
Tatjana Valdas kliinilise keemia osakond, laborant
Tiina Priimägi lab. hematoloogia ja üldkliiniliste analüüside osk, laborant
Vilma Raamat lab. hematoloogia ja üldkliiniliste analüüside osk, laborant

 

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

 

Anneli Truupõld ambulatoorne osakond, õde
Gaddy Ude traumatoloogia osakond, õde
Kaja Padumäe ambulatoorne osakond, põetaja
Kristi Puul ortopeedia osakond, õde
Nadežda Kruglova ortopeedia osakond, põetaja
Niina Uljanova traumatoloogia osakond, põetaja