Avaleht Kliinikum tunnustab Aasta õde Parimad õendus- ja hooldustöötajad 2013
Parimad õendus- ja hooldustöötajad 2013 Prindi

 

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Olga Nikiforova

pulmonoloogilise intensiivravi osakond,õde

Merje Evert

üldanestesioloogia osakond, õde

Maarja Kuslapuu

üldintensiivravi osakond, õde

Lili Koch

neurointensiivravi osakond, õde

Maria Reemets

lasteintensiivravi osakond, õde

Kärt Karri

erakorralise meditsiini osakond, õde

Aili Aero

pulmonoloogilise intensiivravi osakond, põetaja

Valentina Podgornaja

üldanestesioloogia osakond, põetaja

Külli Kala

üldintensiivravi osakond, põetaja

Oksana Prottšenko

lasteintensiivravi osakond, põetaja

Diana Lill

erakorralise meditsiini osakond, põetaja

Nele Rajasaar

neurointensiivravi osakond, põetaja

 

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

Vadim Bogdanov

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde

Astrid Luik

kirurgilise onkoloogia osakond, õde

Olga Trelin

radio-ja onkoteraapia osakond, õde

Maire Laanesoo

radio-ja onkoteraapia osakond, õde

Ene Ostrat

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja

Signe Värav

onkoloogilise kirurgia osakond, põetaja

Nadilja Kirm

radio-ja onkoteraapia osakond, hooldusõde

 

Kirurgiakliinik

Anna Verjatina

abdominaalkirurgia osakond, õde

Kristel Kartau

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde

Jane Siimsoo

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde

Sirle Puidak

veresoontekirurgia osakond, õde

Jelena Fjodorova

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja

Merike Urbmets

lastekirurgia osakond, põetaja

Merle Seera

lastekirurgia osakond, õde

Evelin Reinhold

ambulatoorse kirurgia osakond, õde

Sirje Šuman

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

Kersti Kull

abdominaalkirurgia osakond, põetaja

Silvi Tovt

veresoontekirurgia osakond, põetaja

Sirje Rootalu

ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja

 

Kopsukliinik

Riita Oona

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Helje Lomp

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Helju Hankov

tuberkuloosiosakond, põetaja

 

Kõrvakliinik

Liis Lehtse

kirurgia osakond, õde

Kristi Lokk

kirurgia osakond, operatsiooniõde

Eerika Hani

kirurgia osakond, põetaja

 

Lastekliinik

Annika Reiljan

ägedate infektsioonide osakond, õde

Olga Kovaltšuk

neonatoloogia osakond, õde

Elve Kalda

laste ja noorukite arendus ja taastusravi osakond, õde

Maris Metsmägin

ägedate infektsioonide osakond, põetaja

Maire Arusoo

laste ja noorukite arendus ja taastusravi osakond, hooldaja

 

Nahakliinik

Ruti Tõkke

ambulatoorne osakond, õde

Eesi Adoson

statsionaarne osakond, hooldaja

 

Naistekliinik

Moonika Pedosk

sünnitusosakond, ämmaemand

Triinu Adlas

naistenõuandla, ämmaemand

Larissa Botšanova

günekoloogia osakond, õde

Olga Belova

günekoloogia osakond, põetaja

Annika Švetsova

sünnitusosakond, põetaja

Kiira Ganitsõna

sünnitusjärgne osakond, põetaja

 

Närvikliinik

Liide Palu

neurokirurgia osakond, õde

Tiiu Paju

neuroloogia osakond, õde

Tiiu Kallaste

neurokirurgia osakond, põetaja

Julia Sohhinova

neuroloogia osakond, põetaja

 

Operatsiooniteenistus

Ivi Siilbek

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Ele Erik

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Kadri Õnnis

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Tiiu Koorits

operatsiooniosakond, põetaja

Merle Meen

operatsiooniosakond, põetaja

Erika Teugjas

sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

 

Patoloogiateenistus

Velve Aria

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Tiina Kirss

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Regina Raudsepp

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Reet Terandi

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Lia Kaasik

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Heli Juuriste

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Ülle Nurk

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Svetlana Elbe

Maarjamõisa patoloogiaosakond, abiline

 

Psühhiaatriakliinik

Kersti Tamm

akuutosakond, õde

Diana Boitsan

lasteosakond, õde

Anu Tõnissoo

psühhiaatriaosakond, õde

Monika Punapart

ambulatoorne osakond, õde

Laura Kalja

akuutosakond, abiõde

Hannes Leinola

psühhiaatriaosakond, hooldaja

Marko Mesikäpp

lasteosakond, hooldaja

 

Radioloogiakliinik

Jaanika Aasmäe

Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Sirje Burk

Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde

Liilia Vilja

Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Anne Oja

nukleaarmeditsiini  osakond, radioloogiahooldaja

 

Sisekliinik

Riita Trilljärv

nefroloogia osakond, õde

Julia Püsijainen

reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde

Mirjam Liibert

endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, õde

Helga Vatter

reumatoloogia-sisehaiguste osakond, põetaja

Viivi Kivi

endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, põetaja

Sigrid Lõõndre  

ambulatoorse osakond, õde

Külli Parts

nakkushaiguste osakond, õde

Monica Hiiemäe

nakkushaiguste osakond, põetaja 

Natalia Rüütel 

nefroloogia osakond, põetaja

 

Silmakliinik

Hele Kruus

statsionaarne osakond, õde

Erika Kõvamaa

ambulatoorne osakond, õde

Terje Viks

silmaoperatsiooni osakond, õde

Maret Kangur

statsionaarne osakond, hooldaja

 

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Külli Pennar

õendushoolduse osakond, õde

Julia Krivonožko

töötervishoiu osakond, õde

Joel Koorep

statsionaarse taastusravi osakond, põetaja

Aili Perova

õendushoolduse osakond, põetaja

Jaanika Hain

statsionaarse taastusravi osakond, õde

Triin Maasikamäe

õendushoolduse osakond, õde

Regina Huopolainen

õendushoolduse osakond, põetaja

Maie Kristerson

ambulatoorse taastusravi osakond, hooldusõde

 

Stomatoloogiakliinik

Sirli Ziruli

näo-lõualuudekirurgia osakond, õde

Helle Ratassepp

suukirurgia osakond, õde

Loritta Bõžova

suukirurgia osakond,  autoklaavija

Ritta Järveots

hambaproteesikeskus, autoklaavija

 

Südamekliinik

Anne Hämäläinen

erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde

Liia Raud

kardiokirurgia osakond, õde

Eha Kalberg

kardioloogia osakond, õde

Leili Harjus

rütmihäirete osakond, õde

Ulvi Peebo

ambulatoorne osakond, õde

Mari-Liis Kari

erakorralise kardioloogia osakond, õde

Kristel Rohtlaan

kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde

Maris Tooming

kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde

Annika Talvik

kliinilise füsioloogia osakond, õde eelarvest)

Zoja Tasak

erakorralise kardioloogia osakond, põetaja

Valli Kaasiku

kardioloogia osakond, põetaja

Nadezda Voilokova

kardiokirurgia osakond, intensiivravihooldusõde

Virve Kirs

erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravipõetaja

Triin Elmet

kliinilise füsioloogia osakond, hooldaja

Hiie Rehkli

kardiokirurgia osakond, põetaja

 

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Rita Mehine

ortopeedia osakond, õde

Kaie Terasmaa

traumatoloogia osakond, õde

Varvara Sangernebo

ortopeedia osakond, põetaja

Lehte Laansoo

traumatoloogia osakond, hooldaja

Pille Poolak

ambulatoorne osakond, õde

Inge Sõmermaa

ambulatoorne osakond, põetaja

 

Verekeskus

Kristiina Karu

verekomponentide väljastamise osakond, laborispetsialist

 

Ühendlabor

Natalja Boženok

Tartu Geneetikakeskus, laborispetsialist

Mare Jürgenson

Tartu Geneetikakeskus,  õde

Kadri Eomäe

immuunanalüüsi osakond, laborant

Anneli Tann

mükobakteriloogia osakond, laborant

Tiina Kala

lastekliiniku osakond, laborant

Signe Ala

kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant

Margit Maasing

kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant