Avaleht Kliinikum tunnustab Aasta õde Parimad õendus- ja hooldustöötajad 2014
Parimad õendus- ja hooldustöötajad 2014 Prindi

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Kristjan Lokk

pulmonoloogilise intensiivravi osakonna,õde

Jevgenia Degtjarjuk

üldanestesioloogia osakond, õde

Galina Grigorjeva

üldintensiivravi osakond, õde

Sandra Sulev

neurointensiivravi osakond, õde

Olga Nikiforova

lasteintensiivravi osakond, õde

Piia Linnas

erakorralise meditsiini osakond, õde

Lia Kozõreva

pulmonoloogilise intensiivravi osakond, põetaja

Irina Niinepuu

üldanestesioloogia osakond, põetaja

Liia Laur

üldintensiivravi osakond, põetaja

Lolyta Tilga

lasteintensiivravi osakond, põetaja

Nele Rajasaar neurointensiivravi osakond, hooldusõde

Urve Laanemaa

erakorralise meditsiini osakond, põetaja

 

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

Olga Raudik

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde

Marge Pani    

kirurgilise onkoloogia osakond, õde

Aleksander Bernatski

kirurgilise onkoloogia osakond, õde

Jekaterina Okuneva

radio-ja onkoteraapia osakond, õde

Liisika Ojasaar

kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja

Tiina Kossinkova   

kirurgilise onkoloogia osakond, hooldusõde

Piret Pütsepp

radio-ja onkoteraapia osakond, põetaja

 

Kirurgiakliinik

Diana Biedermann

lastekirurgia osakond, õde

Alla Astrahantseva

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde

Ruth Laanemets

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde

Anžela Rementsova   

ambulatoorse kirurgia osakond, õde

Sirje Rootalu

ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja

Merily Kook

abdominaalkirurgia osakond, põetaja

Sigrid Kikkas

abdominaalkirurgia osakond, õde

Ludmilla Bedova

veresoontekirurgia osakond, õde

Eda Amon

lastekirurgia osakond, hooldusõde

Vilja Kaseorg

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

Tatjana Gorenova

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, hooldusõde

Kaire Moorlat

veresoontekirurgia osakond, põetaja

 

Kopsukliinik

Kristiina Mikson

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Ursula Lutsar

tuberkuloosiosakond osakond, õde

Monica Vaikmäe

tuberkuloosiosakond, hooldaja   

Moonika Ilves

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, põetaja

 

Kõrvakliinik

Riina Randvere

kuulmise kõnetamise osakond, õde

Žanna Petrušina

kirurgia osakond, operatsiooniõde

Kersti Taim

kirurgia osakond, õde

Ülle Pettai

kirurgia osakond, põetaja

 

Lastekliinik

 

 

Natalja Bodina

ägedate infektsioonide osakond, õde

Kaija Piller 

neonatoloogia osakond, õde

Marina Feklistova

neuroloogia ja neurorehabilitatsiooni osakond õde

Kaire Kalda üldpediaatria osakond, õde

Katrin Kivivare                   

neonatoloogia osakond, põetaja

Merle Lukk

ägedate infektsioonide osakond, põetaja

 

Nahakliinik

Margit Roose

ambulatoorne osakond, õde

Ülle Mägila

statsionaarne osakond, hooldaja

 

Naistekliinik

Maris Raude

sünnitusosakond, ämmaemand

Kersti Maala  

naistenõuandla, ämmaemand

Maria Piunova

günekoloogia osakond, õde

Julia Padar

günekoloogia osakond, põetaja

Kristyn Nurmela

sünnitusosakond, põetaja

Maris Raude

sünnitusosakond, ämmaemand

 

Närvikliinik

Ave Asur neurokirurgia osakond, õde
Olga Pantelejeva neuroloogia osakond, õde
Valentina Nagel neurokirurgia osakond, põetaja

Jevgenia Solovjova

neuroloogia osakond, põetaja

 

Operatsiooniteenistus

Riina Kahu

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Anne Kaarepere

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Piret Lepson

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Urve Priks 

operatsiooniosakond, põetaja

Galina Roht

operatsiooniosakond, põetaja

Ljudmila Kongi

sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

 

Patoloogiateenistus

Lia Kaasik

Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

 

Psühhiaatriakliinik

Jekaterina Kužmitšova

lasteosakond, õde

Tuuli-Reet Taimalu

lasteosakond, hooldaja

Heidi Lang

psühhiaatriaosakond, hooldaja

 

Radioloogiakliinik

Ele Virolainen

Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde

Krista Sõgel

Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde

Annely Saareall

Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde

Helve Kallas

Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja

 

Sisekliinik

Tatjana Malõševa

nefroloogia osakond, õde

Marje Rebane

reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde

Maive Rillo endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, õde
Helbe Näpping  nakkushaiguste osakond, õde

Ele Klaus 

õde ambulatoorne osakond, õde

Eve Kahr

reumatoloogia-sisehaiguste osakond, põetaja

Ljudmila Nikolajeva endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond
Viie Jõks põetaja nefroloogia osakond, põetaja

Anneli Juht

nakkushaiguste osakond, põetaja

 

Silmakliinik

Kaddi Paavel  

statsionaarne osakond, õde

Reelika Kübard

ambulatoorne osakond, õde    

Janika Lind

silmaoperatsiooni osakond, õde       

Inna Brozdina

statsionaarne osakond, hooldaja

 

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Helju Jänesmäe

õendushoolduse osakond, õde

Ester Karu

ambulatoorse taastusravi  osakond, õde

Jelena Tšekanova

statsionaarse taastusravi osakond, õde

Aili Perova õendushoolduse osakond, põetaja
Kersti Villa õendushoolduse osakond, põetaja

Signe Paldrok

statsionaarse taastusravi osakond, põetaja

 

Stomatoloogiakliinik

Ester Grünthal

lastestomatoloogia osakond, õde

Kadri Saarma

hambaproteesikeskus, õde

Marina Nikulina

Suu- ja hambahaiguste osakond,  meditsiiniseadmete hooldaja

Olümpiada Kuprianova

hambaproteesikeskus, meditsiiniseadmete hooldaja

 

Südamekliinik

Sirje Põder

erakorralise kardioloogia osakond, õde

Kaire Eespere

kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde

Agnes Mikk    

kardioloogia osakond, õde

Sirje Raid

kliinilise füsioloogia osakond, õde

Angela Tammekivi

kardiokirurgia osakond, intensiivravipõetaja

Malle Press    

kardioloogia osakond, põetaja

Kaidi Rakko kardiokirurgia osakond, õde
Maris Piilberg kardioloogia osakond, õde
Merlin Arend ambulatoorne osakond, õde
Jana Juul erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Siiri Kaasik erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravihooldaja

Agate Lambing

kardiokirurgia osakond, põetaja

 

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Diana Virumäe     

ortopeedia osakond, õde

Liisi Possul traumatoloogia osakond, õde

Klaarika Liivat    

ambulatoorne osakond, õde

Pärja Lodi

ortopeedia osakond, põetaja

Ülle Vanatalu traumatoloogia osakond, hooldaja

Kaja Padumäe

ambulatoorne osakond, põetaja

 

Verekeskus

Triinu Rämmeld

laboriosakond, vanemlaborant