Avaleht Kliinikum tunnustab Aasta õde Parimad õendus- ja hooldustöötajad 2015
Parimad õendus- ja hooldustöötajad 2015 Prindi

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Kerli Rööpman

3. intensiivravi osakond, õde

Oksana Puusta

anestesioloogia osakond, õde

Gerttu Naruski

1. intensiivravi osakond, õde

Aire Lepp

2. intensiiivravi osakond, õde

Kertu Lepla

lasteintensiivravi osakond, õde

Kristi Simso

erakorralise meditsiini osakond, õde

Lia Kozõreva

3.  intensiivravi osakond, põetaja

Terje Volmer

anestesioloogia osakond, põetaja

Marina Zaitseva

1. intensiivravi osakond, põetaja

Tiina Kaag     

lasteintensiivravi osakond, põetaja

Olga Jeldõševa

erakorralise meditsiini osakond, põetaja

Tiina Semm

2. intensiivravi osakond, põetaja

 

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

Riina Põrk

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde

Andrei Vavilov

kirurgilise onkoloogia osakond, õde

Lemme-Liis Aruväli

radio-ja onkoteraapia osakond, õde

Liisika Ojasaar

kirurgilise onkoloogia osakond, hooldaja

Leili Kõrgesaar

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja

Pille Leppik

radio-ja onkoteraapia osakond, hooldusõde


Kirurgiakliinik

Triin Kaldoja

lastekirurgia osakond, õde

Siiri Kanarik

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde

Mildret Allmann

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde

Siiri Kutsar

ambulatoorse kirurgia osakond, õde

Natalja Magarina

veresoontekirurgia osakond, õde

Ülle Maasing

abdominaalkirurgia osakond, õde

Ingrid Evisalu

ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja

Eda Amon

lastekirurgia osakond, hooldusõde

Kersti Kull

abdominaalkirurgia osakond, põetaja

Julia Gavrilenko

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, hooldaja

Jaana Tents

veresoontekirurgia osakond, põetaja

Tiiu Koort

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja


Kopsukliinik

Jane Olde

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Helje Lomp

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Helju Hankov

tuberkuloosiosakond, hooldaja        

Marina Kangro

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond,hooldaja


Kõrvakliinik

Pille Vint

kuulmise kõnetamise osakond, õde

Terje Rosin

kirurgia osakond, operatsiooniõde

Marta Argel

kirurgia osakond, õde

Inga Popova

kirurgia osakond, põetaja


Lastekliinik

Olga Šveikina

ägedate infektsioonide osakond, õde

Kristina Salvere

neuroloogia ja neurorehabilitatsiooni osakond õde

Katri Paavel

laste ja noorukite allergiahaihuste keskus, õde

Kristiina Tamm
Olga Laumets                        

üldpediaatria osakond, õde
laste ja noorukite allergiahaiguste keskus, põetaja

Andrea Engelbrecht          

ägedate infektsioonide osakond, põetaja


Nahakliinik

Kristyna Harkmann

statsionaarne osakond, õde

Silja Sootla

statsionaarne osakonna, hooldaja


Naistekliinik

Ljubov Ivanova

günekoloogia osakond, õde

Larissa Kovaltšuk

naistenõuandla, õde

Helle-Mai Tabo

sünnitusosakond, ämmaemand

Kristiina Helimets

günekoloogia osakond, põetaja

Tea Piir

sünnitusosakond, põetaja


Närvikliinik

Maria Gorbatš
Anneli Jaska
Svetlana Kukina
Renate-Maria Oja

neurokirurgia osakond, õde
neuroloogia osakond, õde
neurokirurgia osakond, põetaja
neuroloogia osakond, põetaja


Operatsiooniteenistus

Ulvi Nõu

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Diana Lutsik

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Mariets Steinberg

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Elis Tammoja 

operatsiooniosakond, põetaja

Tiiu Koorits

operatsiooniosakond, põetaja

Ljubov Redkina

sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja


Psühhiaatriakliinik

Tiiu Tali

ambulatoorne osakond, õde

Liili Saar

laste-ja noorte vaimse tervise keskus, õde

Hannes Leinola

akuutosakond, hooldaja

Kertu Raudla

akuutosakond, õde

Veronika Kannes

üldpsühhiaatria keskus, õde

Heidi Lang

üldpsühhiaatria keskus, hooldaja

Tuuli-Reet Taimalu

laste-ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja


Radioloogiakliinik

Greta Truvek

maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Tiina Räni

maarjamõisa osakond, õde

Anari Põld

nukleaarmeditsiini osakond, õde

Riina Anslan

angiograafia osakond, radioloogiahooldaja


Sisekliinik

Kaili Makke

nefroloogia osakond, õde     

Külli Miljukov

ambulatoorne osakond, õde

Marje Rebane

reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde

Meeli Luik

nakkushaiguste osakond, õde

Anne Eller

endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, õde

Maret Võsu

endokrinoloogia-gastroneteroloogia, põetaja

Monica Vaikmäe

nakkushaiguste osakond, põetaja

Kaidi Mäe

reumatoloogia-sisehaiguste osakond, põetaja

Milvi Kraus

nefroloogia osakond, põetaja


Silmakliinik

Monika Hani

statsionaarne osakond, õde

Liina Ojapalu

ambulatoorne osakond, õde         

Monika Maasik

silmaoperatsiooni osakond, õde            

Merle Lõhmus

statsionaarne osakond, hooldaja


Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Svetlana Gromova

statsionaarse õendusabi osakond, õde

Maie-Õie Kuldmäe

statsionaarse  taastusravi  osakond, õde

Maaja Mändma
Anu Lill
Aliis Laidver
Irina Jelagina
Rita Nõmmistu

statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
statsionaarse taastusravi osakond, põetaja
sporditraumatoloogia keskus, õde
ambulatoorse õendusabi osakond, õde
statsionaarse õendusabi osakond, põetaja


Stomatoloogiakliinik

Karin Senka

lastestomatoloogia osakond, hambaarsti assistent

Aili Pastak

Näo-lõualuudekirurgia osakond

Anna Ivtšenko

Suu- ja hambahaiguste osakond,  õde

Kaie Väiso

hambaproteesikeskus, õde


Südamekliinik

Kadri Vaan

erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde

Siiri Sääsk

kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde

Kristiina Leiten           

kardioloogia osakond, õde

Juta Kibena

kliinilise füsioloogia osakond, õde

Heike-Brit Rõss

kardiokirurgia osakond, intensiivravihooldaja

Monika Vodi
Aive Meus
Kristina Sobchenko
Marianna Kravtšenko

kardioloogia osakond, hooldaja
kardiokirurgia osakond, õde
ambulatoorne osakond, õde
erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravihooldaja


Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Maret Tobber

ortopeedia osakond, õde

Kaie Terasamaa

traumatoloogia osakond, õde

Aliide Luts

ortopeedia osakond, põetaja

Eva Asper

traumatoloogia osakond, hooldaja

Terje Ossip

ambulatoorne osakond, õde

Inge Sõmermaa

ambulatoorne osakond, hooldaja

Verekeskus

Merle Grossberg

laboriosakond, laborant


Ühendlabor

Peeter Toit

geneetikakeskus, laborant

Jane Urb

immuunanalüüsi osakond, laborant

Maiken Soosalu

lastekliiniku osakond, laborant

Liilija Verev

kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant