Avaleht Osakonnad Uroloogia ja neerusiirdamise osakond
Uroloogia ja neerusiirdamise osakond Prindi
 
Juhataja, vanemarst-õppejõud Andres Kotsar 731 8250 5331 8256  andres.kotsar@kliinikum.ee
Sekretär Karin Randvoo 731 8258   karin.randvoo@kliinikum.ee
Vanemõde Ilme Teppan 731 8251   ilme.teppan@kliinikum.ee
Vanemarst-õppejõud Tanel Muul 7318254 5331 8250 tanel.muul@kliinikum.ee
Arst-õppejõud Peeter Teeäär 731 8252   peeter.teeaar@kliinikum.ee
Arst-õppejõud Mihhail Žarkovski 731 9045  5331 9045 mihhail.zarkovski@kliinikum.ee
Arst-õppejõud Roomet Ots 731 8254   roomet.ots@kliinikum.ee
Arst-õppejõud Oksana Zahharova 731 8252   oksana.zahharova@kliinikum.ee
Arst-õppejõud Jaanus Kahu 731 8044 5331 8054 jaanus.kahu@kliinikum.ee
Vanemarst-õppejõud Aleksander Lõhmus 731 8044 5331 8044 aleksander.lohmus@kliinikum.ee
Vanemarst-õppejõud Peeter Dmitriev 731 8044 5331 8052 peeter.dmitriev@kliinikum.ee
Õdede post   731 8253 5331 8253  

 

Sagedasemad osakonnas ravitavad kirurgilised patoloogiad:

  • uroonkoloogilised haigused (eesnäärme, kusepõie, neeru, testise vähk)
  • eesnäärme healoomuline suurenemine
  • neeru- ja ureeterikivitõbi
  • uriinipidamatus
  • rasked urotrakti põletikud


Ambulatoorselt polikliinikus teostatavad uuringud ja protseduurid:

  • urodünaamiline uuring- kusepõie funktsionaalne uuring
  • ESWL- kehaväline kivipurustus