Üldkontakt

 

Apteek töötab: E-R 8-16


SA TÜ Kliinikum APTEEK
L. Puusepa 8,
51014 TARTU

Tel: +372 8303
Fax: +372 8302

 

töötajate kontaktid

PDF Prindi

Apteegi töötajad

 

ametikoht                              
nimi                  
lauatelefon      
mobiiltelefon     
e-mail                           
direktor Irja Uiboleht 731 9556 53 319 556 irja.uiboleht@kliinikum.ee 
ostujuht Silvia Zirel 731 9549 53 319 549 silvia.zirel@kliinikum.ee

vanemproviisor (valmistamine)

Mari Kand 731 8357  53 319 555  mari.kand@kliinikum.ee

vanemproviisor (logistika)

Malle Määrmann 731 8301 53 318 301 malle.maarmann@kliinikum.ee 

kliiniline proviisor

Jana Lass
731 8333 53 318 333 jana.lass@kliinikum.ee 

kliiniline proviisor

Marika Saar 731 8333 52 361 56
marika.saar@kliinikum.ee

valuravi meeskonna proviisor

Liis Kuld 731 8333 liis.kuld@kliinikum.ee

proviisor

Anne-Grete Raadom 731 8333 53 325 121 anne-grete.raadom@kliinikum.ee 

proviisor

Kersti Teder* 731 9555 56 684 933 kersti.teder@kliinikum.ee
õde Egle Sarap-Nöps egle.sarap-nops@kliinikum.ee 

vastutav proviisor (ravimid)

731 8303
vastutav proviisor (tarvikud) Siiri Suviste 731 8304 siiri.suviste@kliinikum.ee
vastutav proviisor (extempore) Mare Jantra 731 9558 mare.jantra@kliinikum.ee
vastutav proviisor (aseptika) 731 8336
abiline (majasisene transport) Matti Paabusk 731 8356 52 409 52 matti.paabusk@kliinikum.ee
 proviisorid Ene Arus ene.arus@kliinikum.ee

Irina Bezrodnaja irina.bezrodjana@kliinikum.ee

Maris Kivastik

maris.kivastik@kliinikum.ee

Eva Kuusik eva.kuusik@kliinikum.ee

Kadi Paap kadi.paap@kliinikum.ee

Eve Raamets eve.raamets@kliinikum.ee

Tatjana Veinberg tatjana.veinberg@kliinikum.ee

farmatseudid

Maie Ilumets maie.ilumets@kliinikum.ee
Piret Kreutzwald piret.kreutzwald@kliinikum.ee

Helgi Lilliallik helgi.lilliallik@kliinikum.ee

Tiina Põldaru tiina.poldaru@kliinikum.ee

Anu Priimäe anu.piirimae@kliinikum.ee

Anneliis Puusepp anneliis.puusepp@kliinikum.ee

Urve Virkmaa urve.virkmaa@kliinikum.ee

abilised

Karen Kuusik

karen.kuusik@kliinikum.ee

Heli Märks
heli.marks@kliinikum.ee
Malle Nõmme    

Anna Paabusk
anna.paabusk@kliinikum.ee

Aimi Ravva aimi.ravva@kliinikum.ee

Margit Süvalep margit.suvalep@kliinikum.ee 

Ülle Tarandi ulle.tarandi@kliinikum.ee

* lapsehoolduspuhkusel

Viimati uuendatud Neljapäev, 02 Veebruar 2017 10:18