Avaleht Osakonnad Administratsioon
Administratsioon Prindi

Asukoht L. Puusepa 8, G1 korpus, II korrus

Kliiniku juhataja
prof. Joel Starkopf  731 8400 Joel.Starkopf@kliinikum.ee

Kliiniku direktor
dr. Ago Kõrgvee  731 8401 Ago.Korgvee@kliinikum.ee

Kliiniku ülemõde
Meeli Solnik  731 8411 Meeli.Solnik@kliinikum.ee

Sekretärid
Kaire Oselin  731 8406  Kaire.Oselin@kliinikum.ee
Niina Fomina  731 8405 Niina.Fomina@kliinikum.ee

Kliiniku faks:  731 8409

 

Tartu Ülikool

Kliiniku juhataja

prof. Joel Starkopf 731 8400

Emeriitdotsent

Jüri Samarütel   731 8415  Jyri.Samarytel@kliinikum.ee

Anestesioloogia ja intensiivravi residentuuri üldjuhendaja

Joel Starkopf   731 8400  Joel.Starkopf@kliinikum.ee

Erakorralise meditsiini residentuuri üldjuhendaja

Aleksander Sipria  731 8412 Aleksander.Sipria@kliinikum.ee

Metoodik

Niina Fomina  731 8405 Niina.Fomina@kliinikum.ee