Avaleht Õppetöö
Tartu Ülikool Prindi

alt

 

Meditsiiniteaduste valdkond

Kliinilise meditsiini instituut

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik                                   

 

L.Puusepa 8 - G1.2 205, G1.1 209 51014, Tartu  EESTI

Tel: (+372) 731 8405

Faks: (+372) 731 8409

 

Joel Starkopf    kliiniku juhataja, tead dr (meditsiin)

Hartmut Kern    külalisprofessor, dr (med)

Indrek Rätsep   külalislektor

Jüri Samarütel  emeriitdotsent

 

 

Joel Starkopf      anestesioloogia ja intensiivravi professor, tead dr (meditsiin)     731 8400, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Juri Karjagin       anestesioloogia ja intensiivravi dotsent 0,2 k, dr (med)              731 8530, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Peeter Tähepõld anestesioloogia ja intensiivravi lektor 0,2 k, PhD         731 8432, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kadri Tamme     anestesioloogia ja intensiivravi vanemassistent 0,5 k                 731 8414, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Aleksander Sipria erakorralise meditsiini vanemassistent 0,5 k, knd (meditsiin)    731 8414, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.                        

Hulda Jekimov   anestesioloogia ja intensiivravi assistent 0,2 k                           731 8414, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Alar Sõrmus      anestesioloogia ja intensiivravi assistent 0,2 k                           731 8322, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Marko Murruste  kirurgia lektor 0,35 k                                                            731 8240, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Annika Reintam  teadur, dr (med)                                                                     See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  

Liivi Maddison     spetsialist 0,2k, dr (med)                                                        See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Niina Fomina      metoodik                                                                               731 8405, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.