Avaleht Õppetöö
Tartu Ülikool Prindi

alt

 

Meditsiiniteaduste valdkond

Kliinilise meditsiini instituut

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik                                   

 

L.Puusepa 8 - G1.2 205, G1.1 209 51014, Tartu  EESTI

Tel: (+372) 731 8405

Faks: (+372) 731 8409

 

Joel Starkopf    kliiniku juhataja, tead dr (meditsiin)

Hartmut Kern    külalisprofessor, dr (med)

Indrek Rätsep   külalislektor

Jüri Samarütel  emeriitdotsent

 

 

Joel Starkopf      anestesioloogia ja intensiivravi professor, tead dr (meditsiin)     731 8400, joel.starkopf@ut.ee

Juri Karjagin       anestesioloogia ja intensiivravi dotsent 0,2 k, dr (med)              731 8530, juri.karjagin@ut.ee

Peeter Tähepõld anestesioloogia ja intensiivravi lektor 0,2 k, PhD         731 8432, peeter.tahepold@ut.ee

Kadri Tamme     anestesioloogia ja intensiivravi vanemassistent 0,5 k                 731 8414, kadri.tamme@ut.ee

Aleksander Sipria erakorralise meditsiini vanemassistent 0,5 k, knd (meditsiin)    731 8414, aleksander.sipria@ut.ee                       

Hulda Jekimov   anestesioloogia ja intensiivravi assistent 0,2 k                           731 8414, hulda.jekimov@ut.ee

Alar Sõrmus      anestesioloogia ja intensiivravi assistent 0,2 k                           731 8322, alar.sormus@ut.ee

Marko Murruste  kirurgia lektor 0,35 k                                                            731 8240, marko.murruste@ut.ee

Annika Reintam  teadur, dr (med)                                                                     annika.reintam@ut.ee 

Liivi Maddison     spetsialist 0,2k, dr (med)                                                        liivi.maddison@kliinikum.ee

Niina Fomina      metoodik                                                                               731 8405, niina.fomina@ut.ee